Zbulohen fotot, kush po e prek Luanën atje ku nuk duhet... (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:05 20-01-2018 Zbulohen fotot, kush po e prek Luanën atje ku nuk duhet... (FOTO)

Nëse bëhet fjalë për Luana Vjollcën, padyshim që vëmendja e të gjithëve është e madhe. 

Moderatorja e famshme, tashmë e shëndërruar në seks simbol është kryetema e mediave rozë. Luana publikon shpesh foto gjatë përgatitjes për emisionion e saj “Shiko kush Luan”, dhe shumë persona punojnë për imazhin e saj.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale, kuptohet lehtë që për moderatoren kujdeset një numër i madh njerëzish, të cilët bëjnë të mundur që imazhi i saj të paraqitet perfekt te publiku.

Në fotot e mëposhtme shihen asistentet e saj të cilat janë duke u kujdesur për të në çdo detaj.Newsbomb.al/.

27043193_1811032682302393_1980854433_n.png

26996066_1811032662302395_303450655_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031883001327515
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohen-fotot-kush-po-e-prek-luanen-atje-ku-nuk-duhet-foto-107319" }