Zbulohen hajdutët e Kim Kardashian, lidhje me xhihadistët e ISIS

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 25-01-2017 Zbulohen hajdutët e Kim Kardashian, lidhje me xhihadistët e ISIS

Hajdutët që torturuan dhe vodhën Kim Kardashian në Paris dyshohet se kanë lidhje me xhihadistët e ISIS, shkruajnë mediat amerikane.

Një burim brenda Interpolit ka bërë me dije për gazetën “Radar Online”, se hajdutët dyshohet të jenë pjesë e grupit terrorist ISIS.  Gazeta shkruan se Belgjika është lidere në shitjen e diamanteve, ku ka lulëzuar tregu i zi. Shumë diamante të vjedhura janë rishitur, ndërsa paratë kanë përfunduar në duart e islamistëve radikalë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019958019256592
array(1) { ["section"]=> string(69) "zbulohen-hajdutet-e-kim-kardashian-lidhje-me-xhihadistet-e-isis-66662" }