Zbulohen pallatet dhe hotelet e bosave të drogës arrestuar dje nga Policia e Shtetit

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:49 08-07-2016 Zbulohen pallatet dhe hotelet e bosave të drogës arrestuar dje nga Policia e Shtetit

Zbulohen pallatet dhe hotelet e bosave të drogës arrestuar dje nga Policia e Shtetit

Emrat e shtatë personave të arrestuar gjatë një operacioni ndërkombëtar për trafikun e drogës u bënë dje publike nga Policia e Shtetit. Ata rezultuan se përveç trafikut të drogës janë edhe biznesmenë në fushën e ndërtimit.

Tre prej tyre janë ndërtues ndërsa njëri është pronar i një hoteli në Vlorë. Tre prej tyre janë ndërtues ndërsa njëri është pronar i hotel “Delfinit” në qytetin e Vlorës. Ndërtuesi i njohur në zonën e Yzberishtit që zotëron “Kompleksin Molla”, ka bashkëpunuar me tre biznesmenë të tjerë Shyqyri Kotorri nga Përmeti, Anesti Koromani nga Skrapari dhe Nuredin Nazëraj pronar i hotel “Delfin” në Vlorë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e Ditës/ Qeveria barazon me diplomatët e huaj: Gol Tahiri, Shalsi dhe Çuçi
Rama bën “xheloz” Bashën e Berishën, pas shtrëngimit të duarve me Obamën, edhe një “selfie” »
Article Logic
Execution time: 0.011554002761841
array(1) { ["section"]=> string(90) "zbulohen-pallatet-dhe-hotelet-e-bosave-te-droges-arrestuar-dje-nga-policia-e-shtetit-45906" }