Zbulohen pamjet e vrasjes makabre të çiftit shqiptar në Greqi (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:21 29-03-2017

Mediat greke kanë zbuluar pamjet pak pas vrasjes makabre të çiftit shqiptar në Greqi.

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen Peristeri të Athinës në fillim të muajit shkurt 2017, ku burrë e grua u ekzekutuan me plumb në kokë teksa ishin në gjumë, ndërsa vajza dhe djali i tyre nuk pësuan gjë.

Gazeta greke “Protothema” ka publikuar videon dhe foto të çiftit shqiptar dhe momentet e para pas krimit të rëndë, ku shihet krevati i përgjakur i tëri, ndërsa e gjithë shtëpia është kthyer përmbys nga autorët.

Gazeta greke shkruan se familja shqiptare ishte e qetë dhe punëtore. Djali i tyre ka pësuar goditje të rëndë psikologjike dhe është shtruar në spital, ndërsa vajza ka braktisur shkollën dhe jetën në Greqi, duke u larguar në Gjermani. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident me vdekje në Sarandë, humb jetën 50-vjeçari
Punëtorët e rafinerisë në Fier i drejtohen KLSH-së dhe Ramës: Po na bëjnë presion që të shkojmë në Ballsh »
Article Logic
Execution time: 0.010587930679321
array(1) { ["section"]=> string(73) "zbulohen-pamjet-e-vrasjes-makabre-te-ciftit-shqiptar-ne-greqi-video-73451" }