Zbulohet ana e panjohur e Edi Ramës, çdo mëngjes me pantallona të shkurtra stërvitje në Pezë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:23 06-04-2017 Zbulohet ana e panjohur e Edi Ramës, çdo mëngjes me pantallona të shkurtra stërvitje në Pezë

E keni parë Ramën me patallona të shkurtra duke bërë vrap  në orët e para të mëngjesit? 

Epo, ja ku mund ta shihni para disa vitesh, në Pezë me pantallona të shkurtra e trajneri personal...

Çdo ditë zgjohet në orën 7 të mëngjesit, vesh rrobat sportive dhe pasi takohet me instruktorin e tij fillon të bëjë ushtrime fizike në ajrin e pastër të Pezës. E si mund ta nisë ditën ndryshe një ish-basketbollist si njëkohësisht dhe kreu i Partisë Socialiste Edi Rama?  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të huajt do ndihen si në shtëpi vetëm në Kamëz, do habiteni nga emrat e rrugëve (FOTOT)
Gjyshja nga Vora çdo ditë në Tiranë, historia e saj do ju bëjë të mendoni gjatë... »
Article Logic
Execution time: 0.01172399520874
array(1) { ["section"]=> string(97) "zbulohet-ana-e-panjohur-e-edi-rames-cdo-mengjes-me-pantallona-te-shkurtra-stervitje-ne-peze-74246" }