Zbulohet arsyeja: Ja pse u zhduk për 9 muaj gruaja e Kim Jong-un (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:41 04-12-2016 Zbulohet arsyeja: Ja pse u zhduk për 9 muaj gruaja e Kim Jong-un (Foto)

Për rreth 9 muja Ri Sol-ju, gruaja e diktatorit të Koresë së veriut, Kim Jong-un, u zhduk nga sytë e publikut, jo vetëm atij perëndimor por edhe në shtetin e izoluar duke mos dalë më në krah të burrit të saj.

Menjëherë filluan aludimet se ajo mund të ishte sëmurë, apo më keq akoma, të ishte ekzekutuar nga bashkëshorti i saj, raporton newsbomb.al.

sert4tyyuyuujgftenshot_1.jpg

Ajo u zhduk nga radari në 28 mars por papritmas televizioni kombëtar e përmendi këto ditë. Ri, që besohet se është 27 vjeçe u martua me Kim në vitin 2012 dhe së bashku kanë një fëmijë, por duket se fëmija i dytë që pritet të vijë në jetë është arsyeja e zhdukjes së saj.

sdw3fgsdfsdf3f33fgshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0142982006073
array(1) { ["section"]=> string(74) "zbulohet-arsyeja-ja-pse-u-zhduk-per-9-muaj-gruaja-e-kim-jong-un-foto-61586" }