Zbulohet arsyeja madhore për të cilën Kejvina Kthella la Ermal Mamaqin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 21-05-2019 Zbulohet arsyeja madhore për të cilën Kejvina Kthella la Ermal Mamaqin Kejvina

Modelja Kejvina Kthella, braktisi në mes emisionin ‘Xing’ të Ermal Mamaqit dhe duket se paska pasur një arsye vërtet madhore.

Bjondja seksi ka firmosur një kontratë me kompaninë prestigjoze ‘Guess’. Ndërkaq, ka realizuar edhe setin e parë të fotografive ‘përvëluese’, veshur me të brendshme.

Seti i fotove bardh e zi, sigurisht që është paguar shumë më shumë nga sa Kejvina merrte te Mamaqi. Ndjekësit dhe miqtë e saj, e kanë uruar për këtë sukses.

Screenshot_8.jpgScreenshot_7.jpgScreenshot_6.jpg

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12547707557678
array(1) { ["section"]=> string(77) "zbulohet-arsyeja-madhore-per-te-cilen-kejvina-kthella-la-ermal-mamaqin-165154" }