Zbulohet arsyeja pse Elseid Hysaj nuk është i pranishëm në pritjen e Kombëtares

Publikuar tek: sport, më 17:59 23-06-2016 Zbulohet arsyeja pse Elseid Hysaj nuk është i pranishëm në pritjen e Kombëtares

Një pritje madhështore i është rezervuar sot ekipit të kombëtares shqiptare të futbollit dhe stafit të tij por mbrojtësi i talentuar Elseid Hysaj nuk mundi të ishte i pranishëm.

Hysaj ka udhëtuar drejt Italisë për të qëndruar pranë bashkëshortes së tij e cila ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit. Një falenderim të ndjerë për Hysajn bëri edhe kyreministri Edi Rama gjatë fjalimit të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026599168777466
array(1) { ["section"]=> string(85) "zbulohet-arsyeja-pse-elseid-hysaj-nuk-eshte-i-pranishem-ne-pritjen-e-kombetares-44394" }