Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it, Xherdan Shaqiri i lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:44 05-04-2020 Zbulohet çifti më i ri i showbiz-it, Xherdan Shaqiri i lidhur me këngëtaren e njohur shqiptare

Lidhjet e dashurisë mes futbollistëve dhe vajzave të bukura të ekranit kanë qenë gjithmonë trend i mediave rozë.

Çifti më i fundit që po përflitet është futbollisti Xherdan Shaqiri dhe këngëtarja Dhurata Ahmetaj.

Burime për “Prive.al” kanë zbuluar se ata janë çifti më i ri i showbiz-it shqiptar.

Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn.

Këngëtarja prej kohësh është larguar nga muzika dhe nuk dihen shumë detaje për jetën e saj personale, pasi gjithmonë ka preferuar ta mbajë të fshehtë.

Ndërsa dyshja ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, gjithçka mbetet për t’u parë.

Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të.

Dhurata-Ahmetaj21_copy.jpgXherdan-Shaqiri_1.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011285066604614
array(1) { ["section"]=> string(100) "zbulohet-cifti-me-i-ri-i-showbiz-it-xherdan-shaqiri-i-lidhur-me-kengetaren-e-njohur-shqiptare-201393" }