Zbulohet çmimi i fustanit të Elvana Gjatës që ‘çmendi’ ndjekësit në Instagram (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:18 11-12-2016 Zbulohet çmimi i fustanit të Elvana Gjatës që ‘çmendi’ ndjekësit në Instagram (Foto)

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata njihet për stilin e saj unik të veshjes. Së fundi, në një foto të publikuar në profilin e saj në Instagram, ajo shfaqet me një fustan të mrekullueshëm Gucci, në ngjyrë rozë dhe gurkali e errët.

Por ai që e bën më të veçantë fustanin është aksesori i tij. Rruazat e bardha, kristalet dhe detajet velvet, jo vetëm që i japin shumë hijeshi fustanit të prodhuar në Itali, por edhe janë ato që kushtojnë më shumë.

Scrsfe4ggh5uedhjdgjjjjhot_1.jpg

Përmes një kërkimi të thjeshtë online, “ICONstyle”, zbulon se fustani kushton plot 2857 paund. Megjithatë kjo shifër nuk duket të jetë një problem për këngëtaren shqiptare, e cila rezulton të jetë një ndër më të paguarat në tregun muzikor shqiptar.

asdq3f23f3gfsdfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064821243286133
array(1) { ["section"]=> string(85) "zbulohet-cmimi-i-fustanit-te-elvana-gjatesqe-cmendi-ndjekesit-ne-instagram-foto-62326" }