Zbulohet droni i modifikuar me bombë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:56 12-02-2017 Zbulohet droni i modifikuar me bombë (Foto)

Forcat irakene kanë kapur një dron të modifikuar për të kryer sulme me bombë.

Droni është përshtatur nga terroristët e Shtetit Islamik për të kryer sulme mbi Mosul. Droni i modifikuar me kamer dhe një krah që mban bombën ishte lëshuar i telekomanduar për t’u shpërthyer pranë një poste ushtarake. /Newsbomb.al

ert3t23tethyuthjkk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shikoni armën me lazer si e rrëzon një dron në pak sekonda (Video)
ISIS ofron një milion dollarë për kokën e studentes daneze »
Article Logic
Execution time: 0.010195970535278
array(1) { ["section"]=> string(47) "zbulohet-droni-i-modifikuar-me-bombe-foto-68513" }