Zbulohet e ardhmja e Canës pas lamtumirës ndaj futbollit të luajtur

Publikuar tek: sport, më 21:05 09-10-2017 Zbulohet e ardhmja e Canës pas lamtumirës ndaj futbollit të luajtur

Pak minuta para se të fillonte ndeshja Shqipëri Itali, ish-kapiteni i kombëtares Lorik Cana, ka folur për mediat duke dhënë detaje për të ardhmen e tij për atë që mund të jetë ptrofesioni i tij i ardhshëm.  

“Bota e sportit është e madhe dhe këtu do rrimë. Drejtues është dëshira ime, trajner nuk është në projektet e mia. Ndoshta drejtues në një klub”, tha Cana.

Ndërsa sa i përket të ardhmes Cana u shpreh: “Kombëtarja ka pasur gjithmonë lojtarë të mirë, të zotë, këto vitet e fundit ka pasur vërtet një kombëtare.

Cana id ha lamtumirë zyrtarisht sot kombëtares në cilësinë e lojtarit me më shumë paraqitje me fanellën kombëtare plot 93 të tilla.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emocionuese, një stadium i tërë thërret emrin e tij, Lorik Cana i jep lamtumirën futbollit
Mbyllet gjithçka në “Loro Boriçi”, me fat Italia “vjedh” fitoren kundër një Shqipërie që luan bukur »
Article Logic
Execution time: 0.011211156845093
array(1) { ["section"]=> string(73) "zbulohet-e-ardhmja-e-canes-pas-lamtumires-ndaj-futbollit-te-luajtur-95306" }