Zbulohet e dashura e parë e Shpat Kasapit, që prej ndarjes nga Afërdita Dreshaj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:44 26-02-2017 Zbulohet e dashura e parë e Shpat Kasapit, që prej ndarjes nga Afërdita Dreshaj

Këngëtari Shpat Kasapi ka zbuluar pjesërisht të dashurën e tij duke postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Këngëtari nga Maqedonia kishte premtuar ndjekësve se do të zbulonte personin e zemrës, dhe e ka mbajtur fjalën duke shpërndarë këtë foto teksa puth të dashurën e re. Për shkak se Shpati ka vendosur një zemër gjigante që mbulon pjesën më të madhe të fytyrës së saj, fansat e kanë patur të vështirë t’i zbulojnë emrin.

Kjo është lidhja e parë, të paktën publike, e Shpat Kasapit që prej ndarjes nga Afërdita Dreshaj.

dt56te555w335u.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028564929962158
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbulohet-e-dashura-e-pare-e-shpat-kasapit-qe-prej-ndarjes-nga-aferdita-dreshaj-70019" }