Zbulohet e dashura e Presidentit rus Vladimir PUTIN (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 14:34 04-09-2017 Zbulohet e dashura e Presidentit rus Vladimir PUTIN (FOTO)

Gjimnastja 34 vjeçare Alina Kabayeva gjatë një prezantimi në Itali ka treguar unazën në gishtin e djathtë të dorës. Sipas zakonit tradicional në Rusi aty vendoset unaza e martesës.

Sipas mediave ruse  ata janë martuar në fshehtësi por Kremlini zyrtar e ka mohuar këtë fakt. Madje disa herë është përfolur se kanë një fëmijë bashkë.

Putin më parë ka qënë i martuar me Lyudmila Putina me të cilën ka dy vajza dhe është divorcuar me të në vitin 2014.

Aktualisht Rusia nuk ka zyrtarisht një zonjë të parë.

Alina-Kabaeva-1054245.jpg

 

alinaputin_copy.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pedofili kapet në flagrancë për herë të dytë, do të abuzonte seksualisht me një 13 vjeçar
S’mund të jetojmë përgjithmonë, shkenca: Kjo është mosha maksimale që njeriu mund të arrijë »
Article Logic
Execution time: 0.009937047958374
array(1) { ["section"]=> string(62) "zbulohet-e-dashura-e-presidentit-rus-vladimir-putin-foto-91133" }