Zbulohet e dashura e re e Ronaldos, është vetëm 19 vjeç (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:26 04-10-2015 Zbulohet e dashura e re e Ronaldos, është vetëm 19 vjeç (Foto)

Mediat e huaja shkruajnë se ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka nisur një lidhje të re dashurie. Modelja daneze, Maja Darving është e dashura e re e Ronaldos.

Vetëm 19 vjeçe, Darving ka arritur të ngjisë me shpejtësi shkallët e karrierës në modeling, duke tërhequr vëmendjen e revistave më të njohura europiane.

Sipas mediave, Ronaldo dhe Darving kanë kaluar disa fundjava së bashku në Madrid dhe së shpejti do të bëjnë zyrtare lidhjen e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032805919647217
array(1) { ["section"]=> string(65) "zbulohet-e-dashura-e-re-e-ronaldos-eshte-vetem-19-vjec-foto-22321" }