Zbulohet e dashura e Torosit, 2 dekada më e re: Ai e quan “Tigër” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:27 28-09-2016 Zbulohet e dashura e Torosit, 2 dekada më e re: Ai e quan “Tigër” (FOTOT)

Zbulohet e dashura e Toros Shahinajt, ish konkurrentit  të “Big Brother 4”.

Durrsaku është duke shijuar “love story ” me një vajzë shumë të bukur dhe seksi nga India, që quhet Letizia dhe që shqiptari e quan "Tigër Indian". Toros shihet në qytetin e Venecias në prani të saj, që shumë e kanë cilësuar si sozinë e këngëtares së famshme, Rihanna, për ngjashmërinë e madhe që kanë në pamje e fizik, shkruan Story.

Veç të tjerash Toros e konsideron “dashuri e gjallë”, ndjesinë që po përjeton me 22 vjeçaren më ngjyrë, e cila është stiliste me profesion. Ajo ka plane që të shpërthejë në botën e artit botëror, ndërkohë që nuk dihet si do të vazhdojë me tej historia me Toros, me të cilin u njoh në Festivalin e Venecias.

Vajza thuajse dy dekada më e re se Torosi duket se nga ai moment ia ka marrë "kalanë nga brenda" ish konkurrentit.

toros4.jpg

torios1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12855195999146
array(1) { ["section"]=> string(73) "zbulohet-e-dashura-e-torosit-2-dekada-me-e-re-ai-e-quan-tiger-fotot-54375" }