Zbulohet fëmija sekret i Kikës së Big Brother (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:23 13-04-2016 Zbulohet fëmija sekret i Kikës së Big Brother (FOTO)

Kreshnik Husaj i njohur në publik si Kika ekstravagant i Big Brother 8, vazhdon të surprizojë. Kështu shkruan Olti Curri i cili bën me dije se Kika është baba i një vogëlusheje të quajtur Vesa.

Ai ka një vit që është bërë baba (siç tregon edhe çertifikata e lindjes së vogëlushes) dhe vetëm tani ka dashur të tregojë publikisht për fëmijen që ka sjellë në jetë prej lidhjes së perfunduar me partneren e tij Vlora. Kika që nuk mban asgjë, këtë event të jetës së tij ka ditur ta mbajë sekret me shumë kujdes.
Vesa për pak ditë mbush nje vjeçe dhe në këtë foto pozon pranë babi Kikës dhe motrës se tij Shema.
Me jetë të gjatë, shkruan opinionisti Olti Curri.

kika1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024253129959106
array(1) { ["section"]=> string(56) "zbulohet-femija-sekret-i-kikes-se-big-brother-foto-37625" }