Zbulohet fiksimi i Angelina Jolie, krijon një “dhomë lufte” në shtëpi

Publikuar tek: bota, më 17:57 25-09-2016 Zbulohet fiksimi i Angelina Jolie, krijon një “dhomë lufte” në shtëpi

Angelina Jolie është e fiksuar për t’u bërë Kreu i Kombeve të Bashkuara... aq e fiksuar saqë kjo i ka shkaktuar probleme me bashkëshortin e saj, Brad Pitt.

Sipas TMZ, Brad është i shqetësuar për ambiciet politike të Angelina-s.

Aktorja paguan 2 këshilltarë politikë të cilët e ndihmojnë me vendimet dhe imazhin, si edhe ka krijuar edhe një “dhomë lufte” në shtëpi.

Por, Brad është mërzitur shumë që gruaja e tij i ka dërguar fëmijët e tyre në vendet e shkatërruara nga lufta, duke përfshirë Libanin dhe Sirinë. Të paktën kështu konfirmojnë burimet e portalit TMZ.

Marrëdhënia m idis çiftit është tensionuar shumë kur Angelina vendosi ti merrte fëmijët e saj me vete në Siri, për të ndihmuar në rindërtimin e vendit të shkatërruar nga lufta. Brad gjithmonë e ka mbështetur Angelina-n në punët e saj bamirëse, por përfshirja e fëmijëve në punët e saj u kthye në një mollë sherri për çiftin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Donald Trump prezanton para mediave familjen, vajza e tij i lë pa fjalë
Rusia mund të ketë kryer krime lufte në Siri, përgjegjëse për vdekjen e 20 civilëve »
Article Logic
Execution time: 0.011656999588013
array(1) { ["section"]=> string(72) "zbulohet-fiksimi-i-angelina-jolie-krijon-nje-dhome-lufte-ne-shtepi-54080" }