Zbulohet fotoja e rrallë e Edi Ramës me ish gruan Matilda Makoçi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:27 19-01-2016 Zbulohet fotoja e rrallë e Edi Ramës me ish gruan Matilda Makoçi

Një zbulim për të cilin i është dashur mbi dy javë punë. Kështu shkruan gazetari Edmond Arizaj për foton e rrallë të kryeministrit Rama me ish bashkëshorten e tij, aktoren e njohur Matilda Makoçi. Asokohe kryeministri ka qenë 24 vjeç.

“Matilda Makoci thjesht perfekte në gëzimin e saj. Edi Rama, 24 vjec, me pakqeshjen e njohur nënvlerësuese-mospëlqyese-ironike. Realisht një çift të rinjsh mjaft simpatik)...”, komenton foton gazetari.

Nga martesa e Ramës dhe Makoçit ka ardhur në jetë edhe djali i tyre, Gregor Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094599723815918
array(1) { ["section"]=> string(70) "zbulohet-fotoja-e-rralle-e-edi-rames-me-ish-gruan-matilda-makoci-30388" }