Zbulohet hoteli luksoz ku do kalojë fundjavën qeveria! Ja porosia e Ramës për ministrat

Publikuar tek: politike, më 18:11 23-02-2018 Zbulohet hoteli luksoz ku do kalojë fundjavën qeveria! Ja porosia e Ramës për ministrat

Kryeministri Edi Rama, ministrat, prefektët dhe drejtorët do të zhvendosen për dy ditët e fundjavës në qytetin e Beratit.

Newsbomb.al mëson se qeveria ‘Rama 2’ do të akomodohet në ambientet e një prej hoteleve më të mira që ka qyteti, “Grand White City”.

Sakaq, Rama, përveç axhendës ka ndarë edhe detyrat për ministrat, prefektët dhe krerët e PS-së në qarqe të cilët duhet të sigurojnë pjesëmarrjen e drejtorëve përkatës.

dfwg3g3f23f.jpg

wefrwrhy3e4g4g.jpg

dfwrgggsdf.jpg

sdqwefwfg3g.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013264179229736
array(1) { ["section"]=> string(93) "zbulohet-hoteli-luksoz-ku-do-kaloje-fundjaven-qeveria-ja-porosia-e-rames-per-ministrat-111231" }