Zbulohet i dashuri i fshehtë i Kendall Jenner, kapen mat duke u puthur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:32 02-01-2017 Zbulohet i dashuri i fshehtë i Kendall Jenner, kapen mat duke u puthur (Foto)

Modelja Kendall Jenner dhe basketbollisti Jordan Clarkson janë kapur duke u puthur së bashku në natën e ndërrimit të viteve.

Ata nuk kanë konfirmuar asgjë nëse ka një lidhje mes tyre, por e kanë mbajtur të fshehtë. Kendall dhe Jordan madje kanë shkuar së bashku në festën e Drake në nëntor.

kendell.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032423973083496
array(1) { ["section"]=> string(80) "zbulohet-i-dashuri-i-fshehte-i-kendall-jenner-kapen-mat-duke-u-puthur-foto-64389" }