Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetajt, deputetes më të re të Parlamentit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:04 24-01-2015 Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetajt, deputetes më të re të Parlamentit Kejdi Mehmetaj

Zërat po qarkullojnë për një histori rozë të deputetes së LSI, Kejdi Mehmetaj, me një djalosh edhe më të vogël se ajo.

Klevi Pojana

Djali që I ka rrëmbyer zemrën është 19-vjeçari Klevi Pojana. Pojana studion për Drejtësi ndërsa shërben edhe si koordinator i të rinjve të LRI-së në gjimnazet e Tiranës. Ende nuk ka një konfirmim të deputetes për emrin e të dashurit të saj, por miqtë e konfirmojnë lidhjen mes tyre.

Kejdi është deputetja më e re e Parlamentit shqiptar.  Edhe pse vetëm 22-vjeç ajo është shquar për formimin e saj kulturor si dhe aftësinë për të qenë aktive në debatet televizive mbi politikën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016876935958862
array(1) { ["section"]=> string(75) "zbulohet-i-dashuri-i-kejdi-mehmetajt-deputetes-me-te-re-te-parlamentit-1347" }