Zbulohet i dashuri muskuloz i djalit të Xhorxh Sorosit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:24 25-11-2017 Zbulohet i dashuri muskuloz i djalit të Xhorxh Sorosit (Foto)

Zbulohet kush eshte i dashuri i djalit te Xhorxh Sorosit, Aleksi. 
Ai eshte shfaqur publikisht me te dashurin e tij, nje djalosh me ngjyre por me nje fizik mjaft te tonifikuar dhe me muskuj. Sic duket dhe nga foto, djaloshi i Sorosit eshte ulur ne prehrin e te dashurit muskuloz, ndersa tregojne se po ndihen mire me njeri tjetrin. Kujtojme se i ati i njohur Xhorxh Soroso eshte nje financues i komunitetit LGBT, ndersa Aleksi ka ardhur ne Tirane dhe eshte takuar edhe me kryeministrin Rama.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090939998626709
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-i-dashuri-muskuloz-i-djalit-te-xhorxh-sorosit-foto-100686" }