Zbulohet identiteti i “Balenës Blu” në Shqipëri, plas humori në rrjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:46 16-06-2017 Zbulohet identiteti i “Balenës Blu” në Shqipëri, plas humori në rrjet

Ndikimi i lojës së rrezikshjme “Balena Blu” ka mbërritur tashmë edhe në Shqipëri

Balena Blu është një lojë mjaft e rrezikshme dhe vdekjeprurëse e cila detyron ata që bëhen pjesë të kalojnë disa sfida duke i kërcënuar me jetë.

Të shumtë janë njerëzit që e kuptojnë rrezikshmërinë e këtij fenomeni ndërsa pjesa tjetër kanë nisur të tallen në rrjete sociale.

Së fundmi një foto e këngëtares Linda Morina e veshur me rroba banjo ngjyrë blu mbi të cilën shkruhet “Balena Blu” po thyen rrjetin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02953314781189
array(1) { ["section"]=> string(72) "zbulohet-identiteti-i-balenes-blu-ne-shqiperi-plas-humori-ne-rrjet-82759" }