Zbulohet identiteti i shqiptarëve që u arratisën në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi (EMRA-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:55 04-01-2018 Zbulohet identiteti i shqiptarëve që u arratisën në mënyrë spektakolare nga burgu në Greqi (EMRA-FOTO)

Zbulohet se kush janë dy shqiptarët dhe shtetasi gjerogjian që u arratisën ditën e sotme nga një paraburgim në shtetin grek, në mënyrë spektakolare.

Pas arrestimit të njërit prej shqiptarëve në zonën Menidi në Greqi, është bërë i mundur identifikimi i tyre.

 Sipas mediave greke të arratisurit janë shtetasit me iniciale M.F, Z.A dhe B.K. Zougla.gr ka publikuar fotot e tyre dhe raporton se shtetasi shqiptar i arrestuar është 35 vjeç ndërsa për dy të tjerët nuk kanë mundur të bien në gjurmët e tyre.

Sakaq, 3 të ndaluarit për drogë u arratisën mëngjesin e sotëm duke këputur hekurat e dritares së qelisë. Ndërsa kanë zbritur nga kati i dytë me anë të një çarçafi.

Screenshot_11_copy.jpg

Screenshot_9_copy.jpg

 

 

 

 Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097429752349854
array(1) { ["section"]=> string(107) "zbulohet-identiteti-i-shqiptareve-qe-u-arratisen-ne-menyre-spektakolare-nga-burgu-ne-greqi-emra-foto-105444" }