Zbulohet ku dhe kur do të martohen Marina Vjollca e Getoar Selimi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 25-10-2016 Zbulohet ku dhe kur do të martohen Marina Vjollca e Getoar Selimi

Vjen sërish në vëmendje dasma e moderatores bukuroshe Marina Vjollca reperin Getoar Selimi.

Ishte thënë se çifti do shkëmbente unazat brenda tetorit, por eventi është shtyrë për në dhjetor. Sipas portalit kosovar lajmi.net, bukuroshja e Top Channel dhe reperi i Babastars kanë vendosur të martohen më 16 në kryeqytetin shqiptar. Dasma pritet të jetë një ceremoni madhështore, por jo mediatike.

Nga ana tjetër, vetë protagonistët nuk janë prononcuar nede mbi këtë lajm.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086028575897217
array(1) { ["section"]=> string(71) "zbulohet-ku-dhe-kur-do-te-martohen-marina-vjollca-e-getoar-selimi-57338" }