Zbulohet ku do dalë autobusi më luksoz në botë

Publikuar tek: bota, më 21:22 12-12-2017 Zbulohet ku do dalë autobusi më luksoz në botë

Ndoshta se keni menduar por është e vërtetë. Së shpejti një autobus i pajisur me shtretër do jetë në xhirime në 4 qyteteve të Mbretërisë së Bashkuar.

Mësohet se autobusi është i rrallë për faktin se në të do të pasagjerëët do të flenë në shtretër ndërsa për stacionet e se ki dop zbresin pasagjerët do të kujdesen stjuardeset.

Të gjithë jkanë bërë kuriozë dhe mezi po e presin këtë autobus, që në fakt është diçka e rrallë dhe tepër luksoz.

autobusi.jpg

busi2.jpgbusi4.jpgbusi5.jpg

busi3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bashkimi Europian planifikon shtimin e sanksioneve për Rusinë
Shpërthim i fuqishëm në një fabrikë në Austri, 1 i vdekur dhe dhjetëra të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.0094649791717529
array(1) { ["section"]=> string(53) "zbulohet-ku-do-dale-autobusi-me-luksoz-ne-bote-102855" }