Zbulohet kush është avokati që kundërshtoi dhe shantazhoi policinë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:07 04-02-2016

Zbulohet se kush është avokati që kundërshtoi dhe më pas shantazhoi policinë. Pas një filmimi publikuar nga policia, të avokatit që kundërshtonte efektivin për gjobën dhe marrjen e patentës, Newsbomb.al mëson se ai është Genc Gjokutaj. Ai momentalisht është duke mbrojtur ish-ministrin Spiro Ksera, arrestuar pak ditë më parë.

Dialogu Gjokutaj-Efektiv:

Avokati: Ma bëj hallall mo burrë se...Gjobë më ke vënë?

Polici: Gjobë dhe kalon nga shefi i komisionit

Avokati: Lëre mos më trego ti shefin mua!

Polici: Ju lutem zoti avokat, kështu është procedura

Avokati: Ej seriozisht e ke ti e? Bjere patentën..Do të bëj kallëzim penal, mbaje mend!

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Edi Rama siç nuk e keni parë, ndez cigaren dhe u shpjegon disa gjëra deputetëve të tij. A ka lidhje me Blushin? (FOTO)
“Pamje horror në maternitet”, deputeti shkon vetë, fotografon gjithçka dhe e publikon »
Article Logic
Execution time: 0.010905981063843
array(1) { ["section"]=> string(72) "zbulohet-kush-eshte-avokati-qe-kundershtoi-dhe-shantazhoi-policine-31682" }