Zbulohet kush është çifti shqiptar që humbi jetën dje tragjikisht në Greqi (EMRA-FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:51 09-01-2018 Zbulohet kush është çifti shqiptar që humbi jetën dje tragjikisht në Greqi (EMRA-FOTO)

Një aksident tragjik me makinë ndodhi ditën e djeshme ku mbetën të vdekur një çift shqiptarësh dhe e plagosur vajza e tyre 2-vjeçare.

Viktimat janë Jani Shkurti 35-vjeç dhe Vasilika Alija 25 vjeçe nga fshati Dorëz, Librazhd. Çifti prej vitesh jetonte në Greqi.

Informacion paraprak:

Një aksident tragjik u ka marrë jetën një çifti shqiptarësh në Greqi. Ndërsa ka mbetur e plagosur edhe vajza e tyre 2 vjeç.

Mësohet se makina humbi kontrollin dhe u përplas me bordurën e rrugës. Aksidenti tragjik ku u mori jetën çiftit shqiptar 35 dhe 25 vjeç ndodhi në Seres.

Sakaq, mësohet se vajza e mitur ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Capture.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Ka tradhëti...’, avokatja në gjyqin kundër 'Velierës' ngre dyshime: Shqiptari e paska në gjak...
Ngjela: Këta janë 4 njerëzit më të rrezikuar nga reforma në drejtësi, kanë lidhje korruptive mes tyre »
Article Logic
Execution time: 0.011383056640625
array(1) { ["section"]=> string(91) "zbulohet-kush-eshte-cifti-shqiptar-qe-humbi-jeten-dje-tragjikisht-ne-greqi-emra-foto-105982" }