Zbulohet kush është personi që transformoi ekstremisht Ilir Metën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:39 02-08-2016 Zbulohet kush është personi që transformoi ekstremisht Ilir Metën

Kreu i Kuvendit, Ilir Meta ka zbuluar sot personin që ka ndikuar në transformimin e tij ekstrem brenda pak vitesh.

Meta doli përpara gazetarëve jashtë ambienteve të hotel “Grand” në kryeqytet, i shoqëruar nga instruktori i tij, i cili quhet Arjan Llaperi. Vetë Meta e ka prezantuar Llaperin si personi që e ndihmon atë në ushtrimet që ai kryen brenda ambienteve të këtij hoteli.

“Unë vij këtu me Arjanin, i cili është miku, masazhatori dhe instruktori im. Ushtrimi më i mirë këtu është biçikleta në ujë, por në një kohë shumë të shkurtër fiton shumë veti të jashtëzakonshme. Më vjen keq për ekspozimin e Arjanit, por ky publicitet nuk erdhi nga unë, por nga interesi juaj”, iu drejtua Meta gazetarëve, të cilët në fakt ishin më shumë të interesuar për të ardhmen e koalicionit PS-LSI.

Lexo edhe: Meta flet pas drekës me Kokëdhimën dhe Doshin: Nuk ekziston opsioni për Meidanin kryeministër

Megjithatë, Ilir Meta nuk është klienti i vetëm i Llaperit, pasi klinikën e tij e frekuentojnë edhe emra të tjerë të njohur në fushën e politikës, sportit dhe showbizit, si Fatos Nano, Hamdi Salihi apo Anxhela Martini.

13663658_10209823899223697_2099238609_o.jpg

*Ilir Meta dhe Arjani Llaperi

13244870_1166561150042320_8868181329574777902_n.jpg

12799063_1128939423804493_5056317688532071525_n.jpg

12345659_1068987679799668_87698124655354924_n.jpg

12400438_1075758549122581_7659166141892772302_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027997970581055
array(1) { ["section"]=> string(71) "zbulohet-kush-eshte-personi-qe-transformoi-ekstremisht-ilir-meten-48517" }