Zbulohet kush është vajza që kishte veshur xhinse me qepenat ngritur (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:06 03-05-2016 Zbulohet kush është vajza që kishte veshur xhinse me qepenat ngritur (Foto)

Një shprehje humoristike mes djemve që duan të vënë në lojë një shokun e tyre me flokë të paqethura është “a ke bërë sherr me berberin”, por duket se në këtë rast është balerina Kristjana Ibro që ka bërë “sherr me rrobaqepësen”.

Ajo është fotografuar në rrugët e Tiranës teksa shëtiste veshur me një palë xhinse që nuk lënë vend për fantazi, ndërsa pas postimit te “JOQ” është zbuluar edhe identiteti i saj.

Kristjana Saxobeat është balerina që u përfol se kishte kaluar një natë mjaft rraskapitëse me Noizyn dhe së fundmi shihet në shoqërinë e Stresit.

 

13102629_1792586667627562_7566132300378636295_n.jpg

11000653_1494540534194910_2295219950152898111_o.jpg

12274413_753945201417927_7958329539677492967_n.jpg

12295398_754863764659404_6675382536279470463_n.jpg

12803191_1564857527163210_4535092583113262496_n.jpg

13138912_1792587857627443_6252537818991410676_n_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010112047195435
array(1) { ["section"]=> string(79) "zbulohet-kush-eshte-vajza-qe-kishte-veshur-xhinse-me-qepenat-ngritur-foto-39405" }