‘’Zbulohet lidhja e Fatma Haxhialiut, gazetarja martohet në fshehtësi me Olti Currin dhe bëhet me dy burra’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:47 24-02-2016 ‘’Zbulohet lidhja e Fatma Haxhialiut, gazetarja martohet në fshehtësi me Olti Currin dhe bëhet me dy burra’’ Fatma Haxhialiu dhe Olti Curri

Kujt do t’ja kishte marrë mendja se Fatma Haxhialiu gazetarja e “Thumb” do të martohej në fshehtësi me Olti Currin dhe do të mbante në të njëjtën kohë dy burra...

Është dashur vetëm një koment për të shkaktuar gjithë këtë furtunë, nga e cila s'ka asgjë të vërtetë, situatë për të cilën Aulona Musta, ka folur në llogarinë e saj në ‘’Instagram’’ ku shkruan: 

“Zbulohet lidhja e dyfishtë e Fatma Haxhialiut...Gazetarja martohet në fshehtësi me Olti Currin dhe bëhet me dy burra!”,

Musta del në këtë konkluzion pas një komenti ‘’të dyshimtë’’ për këtë gjë, por kuptohet që këtu nuk ka asgjë të vërtetë.

aulonafatmaok

 Komunikimi Musta-Haxhialiu dhe komenti që e ka nxitur 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098931789398193
array(1) { ["section"]=> string(109) "zbulohet-lidhja-e-fatma-haxhialiut-gazetarja-martohet-ne-fshehtesi-me-olti-currin-dhe-behet-me-dy-burra-33443" }