Zbulohet lidhja e Genta Ismajlit, dalin pamjet duke u puthur me të dashurin (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:09 16-11-2019 Zbulohet lidhja e Genta Ismajlit, dalin pamjet duke u puthur me të dashurin (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg syrit të medias.

Mirëpo me apo pa dëshirën e saj, bukuroshja është bërë shpesh herë pjesë e shtypit rozë.

Këngëtarja është përfolur disa herë për një histori dashurie, megjithatë ajo asnjëherë nuk ka folur për të.

Së fundmi, ‘Prive.al’ ka siguruar një video të këngëtares teksa ajo puthet në buzë me një mashkull, identiteti i të cilit nuk është bërë ende publik.

Gjithçka mbetet për t’u parë se si qendron e vërteta, pse jo pritet dhe një reagim nga vetë Genta.

Kujtojmë që aktualisht Ismajli ndodhet në Turqi dhe po punon për një bashkëpunim me një artist turk.

Screenshot_2.png

 

 

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007612943649292
array(1) { ["section"]=> string(87) "zbulohet-lidhja-e-genta-ismajlit-dalin-pamjet-duke-u-puthur-me-te-dashurin-video-186073" }