Zbulohet lidhja mes modeles seksi, Kejvina dhe ish-deputetit të PS-së

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:02 02-12-2017 Zbulohet lidhja mes modeles seksi, Kejvina dhe ish-deputetit të PS-së

Modelja seksi Kjevina që asiston Ermal Mamaqin në emisionin e tij “Xing me Ermalin” që ka tërhequr vëmendjen me linjat e saj shumë tërheqëse.

Por mbrëmjen e sotme është zbuluar lidhja me saj dhe ish-deputetit të PS Eduart Ndocaj.

Ish-deputeti tha se modelja seksi është rritur në shtëpinë e tij bashkë me fëmijët e tij.

“Kejvina është rritur me fëmijët e mi, është si vajza ime”, u shpreh Ndocaj para se Kejvina t’i bënte pyetjen e saj.

Screenshot_41.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019250154495239
array(1) { ["section"]=> string(75) "zbulohet-lidhja-mes-modeles-seksi-kejvina-dhe-ish-deputetit-te-ps-se-101728" }