Zbulohet martesa e fshehtë mes dy aktorëve me famë botërore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 21-09-2016 Zbulohet martesa e fshehtë mes dy aktorëve me famë botërore

Një lajm i keq për të gjithë fanset e aktorit Ryan Gosling, tashmë ai është zyrtarisht i martuar me aktoren Eva Mendes.

 Dy aktorët u martuan në një ceremoni sekrete mes familjarëve dhe miqve më të afërt duke e kaluar lidhjen e tyre 5 vjeçare në një fazë tjetër, tregojnë burimet për “US Weekly”. Dy aktorët nga 5 vite kanë qenë të dashuruar me njëri-tjetrin.

eva.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.48198199272156
array(1) { ["section"]=> string(65) "zbulohet-martesa-e-fshehte-mes-dy-aktoreve-me-fame-boterore-53670" }