Zbulohet milioneri shqiptar që i vuri në dispozicion Dua Lipës avionin privat (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 09-08-2016 Zbulohet milioneri shqiptar që i vuri në dispozicion Dua Lipës avionin privat (FOTO)

Këngëtarja Dua Lipa ka mbërritur prej dy ditësh në Kosovë ndërsa nesër do të japë edhe koncertin e saj në kryqytetin e Shqipërisë, Tiranë.

Sakaq, zbulohet një detaj interesant i fluturimit të yllit shqiptar. Dua ka përdorur avionin privat të politikanit dhe biznesmenit Behgjet Pacollli që ia ka vënë me shumë kënaqësi në dispozicion yllit të muzikës.

Ata kanë gjetur rastin të shkrepin edhe këtë foto në një takim “kokë më kokë” në zyrën e politikanit milioner.

beh.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15029311180115
array(1) { ["section"]=> string(88) "zbulohet-milioneri-shqiptar-qe-i-vuri-ne-dispozicion-dua-lipes-avionin-privat-foto-49197" }