Zbulohet një nga dhuratat më emocionuese që mori Monika Kryemadhi për ditëlindje (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:36 11-04-2017

Fotot më pikante dhe dedikime pa fund janë gërshetuar me mjaft mjeshtëri në një album vërtetë të veçantë për deputeten e LSI-së Monika Kryemadhi, e cila dy ditë më parë kishte ditëlindjen.

Kryemadhi festoi 43-vjetorin dhe për këtë ajo organizoi një festë të madhe me qindra të pranishëm.

Pa dyshim, një festë e tillë nuk do kishte kuptim pa dhuratat. Një nga më të veçantat zbulohet përmes kësaj video. Bëhet fjalë për një album me foto dhe dedikime për Monikën dhe mesa duket kjo ide i përket një anëtare të LRI-së. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A duhet të vendoset moratorium për mushkat?
Vajza befason kryeministrin: Gomari i ditës, nxirri byth*t shpejt »
Article Logic
Execution time: 0.011904954910278
array(1) { ["section"]=> string(92) "zbulohet-nje-nga-dhuratat-me-emocionuese-qe-mori-monika-kryemadhi-per-ditelindje-video-74819" }