Zbulohet një tjetër e re për "Big Brother”, prezantuese dhe opinionist i Fun Club do jenë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:39 06-03-2017 Zbulohet një tjetër e re për

Një nga programet më të ndjekur gjatë kohës së Big Brother është “Fun Club”, emisioni i të nesërmes së spektaklit live që analizon ngjarjet, fton të eliminuarit e radhës dhe sjell shumë diskutime që ndiqen nga spektatorët.

Deri tani nuk ishte zbuluar kush do e prezantonte dhe cili do të ishte opinionisti i këtij formati, por duket se spektakli televiziv i shumëpritur po zbulon çdo ditë nga një sekret, ndoshta edhe për meritë të mediave që i përgjigjen kureshtjes së shikuesëve.

Sot është bërë e ditur në media që këtë vit prezantuese e Big Brother Fun Club do të jetë sërish Albana Osmani, ndërsa në vendin e opinionistit do të ulet Olti Curri. 

jtr.jpg

Madje mësohet se studioja e Fun Club do të jetë brenda shtëpisë, një risi e "Big Brother 9".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016664981842041
array(1) { ["section"]=> string(92) "zbulohet-nje-tjeter-e-re-per-big-brother-prezantuese-dhe-opinionist-i-fun-club-do-jene-70979" }