Zbulohet përgjigja e qytetarit për Ramën që e pyeti “si e ke gruan” (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:52 02-09-2016 Zbulohet përgjigja e qytetarit për Ramën që e pyeti “si e ke gruan” (Foto)

Për të mos i kthyer përgjigje një qytetari që mesa duket po e kritikonte, kryeministri Edi Rama, zgjodhi taktikën e kalimit të diskutimit në batuta dhe të qeshura...duke e pyetur atë se si e ka gruan.

Pasi e pa që pyetja tingulloi disi keq dhe për pak sekonda pllakosi heshtja, Rama vijoi të tregonte se ku donte të dilte.

“E di pse pyes, se ajo duhet të marë titullin heroinë që të duron ty”, tha Rama. Por interneti ka gjetur përgjigjen e supozuar se i ka kthyer qytetari.

“Shih kush flet. Kur s’mori titull heroinë ajo që të duron ty, ksaj times as fletë lavdërimi s’kanë për t’i dhënë”, që nuk është edhe aq çudi t’ia ketë thënë këtë përgjigje Ramës, pasi fierakët nuk është se vuajnë për “shkathtësi të fjalës”.

ergergdfgdfghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037842988967896
array(1) { ["section"]=> string(76) "zbulohet-pergjigja-e-qytetarit-per-ramen-qe-e-pyeti-si-e-ke-gruan-foto-51711" }