Zbulohet plantacioni me kanabis në veri të Athinës, arrestohet shqiptari (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:15 02-07-2019 Zbulohet plantacioni me kanabis në veri të Athinës, arrestohet shqiptari (VIDEO) Droge

Një 50-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke pasi akuzohet për trafik të lëndëve narkotike.

Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhët i ditur kishte mbjellë kanabis në periferi të Athinës. Sipas mediave greke 50-vjeçari kishte mbjellur plantancione droge në një zonë pyjore në Atika, dhe pas hetimit oficerët e policisë arritën të kapnin shqiptarin i cili ishte përgjegjës.

Grupi hetimor konfiskoi dhe dogji lëndën narkotike. 50-vjeçari u shoqërua pranë Prokurorisë së Athinës për veprime të mëtejshme. Policia greke vijon hetimet për kapjen dhe arrestimin e bashkëpuntorëve të tjerë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023597002029419
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbulohet-plantacioni-me-kanabis-ne-veri-te-athines-arrestohet-shqiptari-video-170863" }