Zbulohet pse u bë evakuimi i rezidencës së Trump, banorët të tmerruar vrapojnë rrugëve (Video)

Publikuar tek: bota, më 08:14 28-12-2016

Banorët e New York-ut janë tmerruar dhe filluan të vrapojnë rrugëve të qytetit pas raportimit se Kulla Trump është evakuuar, pasi një çantë e dyshimtë ishte lënë para dyerve por që në fundi rezultoi se ishte e mbushur me lodra për fëmijë.

Video e postuar në internet, shfaq momente kur qytetarët filluan të largohen me vrap nga ndërtesa gjigante, ku aktualisht jeton presidenti i ri i SHBA-ve, Donald Trump shkruan 'PIX'.

Policët në korridoret e ndërtesës u bënin thirrje nëpunësve që të largohen nga Kulla në Midtoën të Manhattan. Raportohet se në ato momente Trump nuk ishte në ndërtesë kur edhe u zbulua çanta që kishte lodra për fëmijë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023086071014404
array(1) { ["section"]=> string(97) "zbulohet-pse-u-be-evakuimi-i-rezidences-se-trump-banoret-te-tmerruar-vrapojne-rrugeve-video-63981" }