Zbulohet pyetja e referendumit. Socialistët duhet t’i përgjigjen ‘’Po’’ ose ‘’Jo’’

Publikuar tek: politike, më 13:08 21-03-2016 Zbulohet pyetja e referendumit. Socialistët duhet t’i përgjigjen ‘’Po’’ ose ‘’Jo’’

Zbulohet pyetja e referendumit që do të mbajë Partia Socialiste. Pas shumë hamendësimesh dhe alternativash, është vendosur se pyetja që socialistët duhet t’i përgjigjen ‘’Po’’ ose ‘’Jo’’ është:

‘’A e konfirmoni nenin për zgjedhjen e kryetarit?’’

Ben Blushi kërkoi zgjedhje për kryetar në Partinë Socialiste, Edi Rama propozoi referendum. Dhe sigurisht që dominoi alternativa e referendumit. Ai do të mbahet më 9 prill.

Po kështu duket se një veprim tjetër i Ramës dhe asamblesë, qe edhe largimi nga lista e mbështetësve të Blushit: Ndre Legisi, Maqo Lakrori, Suzana Hakrama etj.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.011268854141235
array(1) { ["section"]=> string(79) "zbulohet-pyetja-e-referendumit-socialistet-duhet-t-i-pergjigjen-po-ose-jo-35631" }