Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm

Publikuar tek: bota, më 17:24 14-11-2017 Zbulohet shkaku tronditës i vdekjes së bodybuilder-it të famshëm

Kanë kaluar gati tre muaj nga vdekja e papritur e bodybuilder-it të famshëm amerikan Rich Piana, dhe TMZ ka zbuluar një dokument që tregon shkakun shokues të vdekjes së tij.

Raporti i vdekjes nga hetuesit thekson se 46-vjeçari Piana thithte me hundë pluhur suplementesh për palestër si të ishte kokainë.

E dashura e tij, Chanel Jansen tha se shtëpia e Pianas ishte e mbushur me suplemente për palestër e llojit CON-CRET (Lemon Lime), e cila reklamohet si një produkt me doza të larta kafeine.

df4tr34g4gfd.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Piktura misterioze e vitit 1860 tregon një vajzë me …iPhone
Sulm me armë në një shkollë në Kaliforni, të paktën 3 të vdekur, dhjetëra të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011161088943481
array(1) { ["section"]=> string(70) "zbulohet-shkaku-trondites-i-vdekjes-se-bodybuilder-it-te-famshem-99555" }