Zbulohet skenografia e emisionit të Arbana Osmanit, sot premiera

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:20 29-10-2016 Zbulohet skenografia e emisionit të Arbana Osmanit, sot premiera

Ndërsa të gjithë po presin me kërshëri nisjen e programit më të ri të Arbana Osmanit në “Top Channel”, ka qenë nëndrejtori i përgjithshëm i këtij televizioni, Erion Ylli, ai i cili ka zbuluar për herë të parë skenografinë.

Foton e publikuar nga studioja e “Dua të të bëj të lumtur”, Ylli e shoqëron me nënshkrimin: “Nëse ëndërron vetëm, është vetëm një ëndërr. Nëse ëndërrojmë bashkë, ëndrra bëhet realitet!”.

“Dua të të bëj të lumtur” ka sonte në ora 21:00 premierën dhe në intervistën e saj për “Who”, Arbana Osmani është shprehur shumë e lumtur për këtë program, duke e cilësuar si më të dashurin në këto 15 vite karrierë.

arbana-osmaniiii.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00714111328125
array(1) { ["section"]=> string(69) "zbulohet-skenografia-e-emisionit-te-arbana-osmanit-sot-premiera-57794" }