Zbulohet sozia e Ledri Vulës, jeton në Itali dhe është i famshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:50 18-10-2015 Zbulohet sozia e Ledri Vulës, jeton në Itali dhe është i famshëm

Ledri Vula është një prej meshkujve më të preferuar nga femrat në shoëbiz-in shqiptar. Këngëtari nga Kosova vitet e fundit, falë edhe këngëve hit që ka publikuar është vënë në qendër të vëmendjes.

Megjithatë, Ledrit i është “zbuluar” edhe sozia e tij. Olti Curri ka postuar një foto në facebook ku bëhet krahasimi mes këngëtarit shqiptar dhe Francesco Arca, personazh televiziv dhe aktor në karrierë në Itali.

Është e dallueshme ngjshmëria mes Ledrit dhe Francescos edhe pse ky i fundit është disa vite më i madh në moshë sesa kengëtari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026733875274658
array(1) { ["section"]=> string(69) "zbulohet-sozia-e-ledri-vules-jeton-ne-itali-dhe-eshte-i-famshem-23398" }