Zbulohet sozia e Olti Currit dhe qenka në… Eurovizion (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:10 15-05-2019 Zbulohet sozia e Olti Currit dhe qenka në… Eurovizion (FOTO)

Olti Curri, për nga karakteri, batutat dhe ironia, zor se e ka një të dytë që mund t’i ngjajë, por sa i takon pamjes së jashtme, e paska!

 

Dhe bëhet fjalë për këngëtarin e Gjeorgjisë i cili performoi mbrëmë në natën e parë gjysmë finale të Eurovizionit.

‘Zbulimin’ e ka bërë këngëtarja Rovena Dilo në Instagram. ‘Gjeorgjia paska marrë Olti Currin për eurovizion. Olti s’po më besohet që shkove para meje’.

Olti është mjaftuar duke komentuar përmes ikonave që tregojnë të qeshurën me lot.

Në fakt, po mos qe për flokët, ngjashmëria mes të dyve, duket e madhe.

olti-2.png

Screenshot_5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0081930160522461
array(1) { ["section"]=> string(64) "zbulohet-sozia-e-olti-currit-dhe-qenka-ne-eurovizion-foto-164419" }