Zbulohet SOZIA  e Trump dhe nuk është burrë (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:37 24-06-2018 Zbulohet SOZIA  e Trump dhe nuk është burrë (FOTO) Donald Trump

Dolores Leis Antelo është një fermere në një fshat të Spanjës, e ndërsa është bërë mjaft e famshme për ngjashmërinë e frikshme që ka me presidentin e Amerikës, Donald Trump.

Antelo u zbulua gjatë një reportazhi në fermën e saj ku kultivoheshin patatet.

64 vjeçarja është marrë në pyetje nga policia amerikane, pas dyshimeve të shumta se ajo mund të ishte një klonim i tij.

Fermerja përpos ngjashmërisë në pamje, është krejtësisht ndryshe nga Trump. Ajo nuk përdor aparat celular dhe nuk ka asnjë informacion për internetin.

trump.PNG

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013339996337891
array(1) { ["section"]=> string(54) "zbulohet-sozia-e-trump-dhe-nuk-eshte-burre-foto-125569" }