Zbulohet SPITALI PRIVAT në Tiranë ku humbi jetën 15-vjeçarja në operacion

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 16-05-2017 Zbulohet SPITALI PRIVAT në Tiranë ku humbi jetën 15-vjeçarja në operacion

Zbulohet se cili është spitali privat ku humbi jetën në një operacion vajza 15-vjeçare, Blerta Pepa.

Ngjarja e rëndë ndodhi një ditë më parë në Tiranë, ndërsa pas dështimit të operacionit mjeku anestezist T. Zh 53 vjeç tentoi të vrasë veten duke injektuar në trup prepart lëndë anastezie.

Burime pranë newsbomb.al mëson se spitali ku ndodhi ngjarja një ditë më parë quhet “Continental”.

Po ashtu, nuk kanë munguar edhe debatet e ashpra mes familjarëve të vajzës së ndjerë dhe mjekëve, në momentin që kanë mësuar për dështimin e operacionit, i cili sipas të dhënave të para nuk është cilësuar si ndërhyrje e komplikuar. Policia pritet të japë sqarime të tjera në orët në vijim. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DETAJE TË REJA/ Çfarë u bë shkak që 15-vjeçarja përfundoi në spitalin privat në Tiranë ku ndërroi dhe jetë
15 vjeçarja që humbi jetën në spitalin privat nuk është e panjohur, u bë e famshme te ‘Gjeniu i Vogël’(FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012048006057739
array(1) { ["section"]=> string(79) "zbulohet-spitali-privat-ne-tirane-ku-humbi-jeten-15-vjecarja-ne-operacion-78786" }