Zbulohet supervila ku jeton Shkëlzen Berisha dhe e dashura e tij Armina Mevlani (LUKS I “ÇMENDUR”)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:25 22-03-2017 Zbulohet supervila ku jeton Shkëlzen Berisha dhe e dashura e tij Armina Mevlani (LUKS I “ÇMENDUR”)

Kjo është supervila ku jeton djali i ish kryeministrit Sali Berisha Shkëlzen Berisha dhe e dashura e tij Armina Mevlani.

Ka qenë kjo e fundit që e ka zbuluar përmes një postimi nga dritarja e shtëpisë.

Ambienti ku jeton çifti, siç duket në fotot e publikuara nga  “jeta osh qef” është në një nga vilat më të mëdha në Tiranë. Vila e Shkelzen Berishës ndodhet pranë vilës së Samir Mane dhe është vila e vetme që e konkurron atë të Manes.

Më herët kanë dalë edhe dokumentet se kjo vilë i përket Shkelzen Berishës, por djali i Berishës deklaroi se kjo shtëpi është me qira dhe këtë e vërtetonte bashkë me një dokument, ku thuhet se qiraja kushton 2 mijë euro, një shifër aspak modeste.

z1.jpg

z.jpg

z2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094919204711914
array(1) { ["section"]=> string(100) "zbulohet-supervila-ku-jeton-shkelzen-berisha-dhe-e-dashura-e-tij-armina-mevlani-luks-i-cmendur-72761" }