Zbulohet “surpriza” e protestës së nesërme kundër qeverisë

Publikuar tek: politike, më 23:48 20-12-2015 Zbulohet “surpriza” e protestës së nesërme kundër qeverisë

Opozita do të organizojë nesër protestën e tretë brenda muajit dhjetor ku duket se do të ketë edhe surpriza.

Pas risive si protesta me maska dhe uniforma të njëjta, gjuajtje me vezë dhe artikuj të tjerë ushqimorë, të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike mësohet se do të shpalosin disa banderola përpara Parlamentit, mesazhet e të cilave janë përgartitur disi ndryshe.

Ditën e nesërme do të mbahet edhe seanca e fundit plenare për vitin 2015.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094790458679199
array(1) { ["section"]=> string(62) "zbulohet-surpriza-e-protestes-se-neserme-kunder-qeverise-28222" }